Mentoring biznesowy

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł”  Robert Kiyosaki

Mentoring pomoże Ci uniknąć wielu błędów w biznesie i w życiu.

Wykorzystaj ten czas jak najlepiej dla Twojego rozwoju lub rozwoju liderów w Twojej firmie.

Jeśli:

5

Jesteś menadżerem, menadżerkąchcesz rozwijać karierę i budować osobistą markę lidera w organizacji i na rynku. Mentoring pomoże Ci szybciej awansować, odnosić sukcesy w pracy lub zmienić pracę.

5

Potrzebujesz doświadczonego partnera, który spojrzy na Twoją firmę z dystansem. Pomoże określić co rozwijać, co można poprawić, a co warto ograniczyć, żeby generować większe przychody i zoptymalizować koszty.

5

Chcesz wdrożyć skuteczny plan biznesowy Twojej firmy ze zdefiniowanymi celami, zadaniami i przypisanymi liderami projektów.

5

Chcesz wdrożyć program mentoringowy w Twojej firmie lub organizacji.

5

Chcesz zweryfikować kompetencje zespołu, z którym pracujesz, zrekrutować odpowiednie osoby na konkretne stanowiska.

5

Myślisz o zmianie w życiu zawodowym lub osobistym, ale nie wiesz od czego zacząć. Chcesz poznać siebie, Twoje wartości, sprecyzować cele (biznesowe albo osobiste),  wybrać kierunek, ustalić i wdrożyć plan działania.

5

Budujesz nowy biznes, chciałbyś lub chciałabyś  wypracować strategie jak szybko, komfortowo i autentycznie zbudować swój wizerunek, pozycję i wartościowe relacje i kontakty biznesowe.

 

 

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE

Oferuję rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i wyzwań. Współpracę zaczynam od szczegółowej rozmowy, w czasiektórej poznaję Ciebie i Twój biznes.

Mam ponad 18 lat doświadczenia liderskiego w grupie Orange. Dobrze rozumiem jak działa biznes, jak ważni są ludzie, z jakimi wyzwaniami mierzy się lider.

Jako certyfikowana mentorka i coach zadaję celne pytania i uważnie słucham. Pomaga to w zrozumieniu specyfiki Twojej firmy i wypracowaniu, oraz wdrożeniu konkretnych efektów i rozwiązań.

FORMY WSPÓŁPRACY

  • proces mentoringowy (zazwyczaj 6-8 spotkań co 2-3 tygodnie)
  • warsztat dla zespołu
  • jednorazowa konsultacja osobista/ video/ telefoniczna (1-2h)

 Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na adres kontakt@joannatomala.pl lub zadzwoń na numer +48 459 004 795