Lider bez maski

Jeżeli jako lider:

5

Zakładasz maskę przed swoimi ludźmi, bo jeśli nie pokażesz siły to “Cię zjedzą”. Dzisiaj chcesz być bliżej siebie i innych. Jesteś zmęczony budowaniem fikcji.

5

Czujesz się samotny i potrzebujesz wsparcia. Zastanawiasz się jak zejść ze szklanej góry i być w dobrym kontakcie ze sobą i  ze swoim zespołem, nie tracąc przy tym autorytetu.

5

Obawiasz się co pomyślą Twoi podwładni. Towarzyszy Ci lęk, że nie wszystko wiesz i nie jesteś w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom.

to  indywidualny program rozwojowy jest dla Ciebie!

Wzmocnisz poczucie siły i własnej wartości, oraz umiejętność podejmowania realnego ryzyka zawodowego, życiowego w imię realizacji ważnych dla Ciebie wartości, wizji.

Korzyści:

N

Nauczysz się współpracować i wspierać innych, docenisz różnorodność. Twoje relacje w pracy i w życiu osobistym staną się bardziej otwarte, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.

N

Wzrośnie kreatywność oraz efektywność w Twoim zespole, zmniejszy się rotacja kadrowa i ilość zwolnień lekarskich, co korzystnie wpłynie wyniki finansowe i satysfakcję klientów.

N

Wzmocnisz poczucie własnej wartości, zaufanie do siebie i własnych decyzji. Uwolnisz się od lęku przed odrzuceniem.

N

Nauczysz się jak zapobiegać wypaleniu zawodowemu, zredukować stres i zachować zdrowie i poczucie szczęścia i satysfakcji w pracy.

N

Zbudujesz przewagę konkurencyjną w oparciu o pozyskanie i rozwój najbardziej utalentowanych pracowników.

“W biznesie poznanie siebie i zrozumienie otaczającego świata jest warunkiem przetrwania i sukcesu.” Joanna Tomala

Jak to wygląda w praktyce?

    • 8-10 spotkań mentoringowo-coachingowych na żywo lub online, co 2 tygodnie.
    • Praca w oparciu o autorski model C.H.A.L.L.E.N.G.E.
    • Wsparcie mentorskie – budowanie długofalowej pozycji lidera, dużo ćwiczeń praktycznych – w trakcie trwania procesu i 3 miesiące po jego zakończeniu. Omówienie Twoich przypadków, pytań, doświadczeń i wątpliwości wraz z konstruktywna informacją zwrotną.
    • Indywidualny trening empatii – praktyczne ćwiczenia, wspierające współpracę i zrozumienie zespołu.
    • Coaching w kryzysie.

Oferta jest przygotowywana każdorazowo dla klienta zgodnie z jego potrzebami. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na adres kontakt@joannatomala.pl lub zadzwoń na numer +48 502 447 955