Lider Męczennik

Jeżeli w roli lidera:

5

Nie jesteś w stanie odmówić szefowi i pracownikom, przytłacza Cię nadmiar obowiązków, czujesz się przemęczony.

5

Czujesz, że inni “wchodzą Ci na głowę”, nie szanują Twoich decyzji, nie liczą się z Twoim zdaniem, a otoczenie zalewa Cię swoimi problemami .

5

Twój szef podejmuje strategiczne decyzje bez konsultacji z Tobą i wywiera na Ciebie i Twój zespół presję. Wiele razy myślałeś o tym, aby powiedzieć mu, co czujesz i jaka jest Twoja perspektywa, ale do tej pory nie pozwoliłeś sobie na empatię i szczerość.

to  indywidualny program Lider Męczennik jest dla Ciebie!

Zapraszam Cię do programu, w którym zbudujesz w sobie odwagę i przestaniesz bać się własnego zespołu, swoich podwładnych i szefów.

Korzyści:

N

Wprowadzisz równowagę pomiędzy dawaniem, a braniem, a także zadbasz to sprawy osobiste, które do tej pory cierpiały.

N

Podniesiesz swoją samoocenę oraz umiejętność komunikowania własnych potrzeb, zarówno pracownikom, jak i Twoim szefom.

N

Nauczysz się odmawiać bez poczucia winy, a także komunikować potrzebę wsparcia.

N

Przestaniesz się bać wyzwań i zaczniesz działać skutecznie w sytuacjach konfrontacji z osobami raniącymi, agresywnymi, manipulującymi.

N

Wykształcisz własne sposoby jak skutecznie radzić sobie ze stresem, być kreatywnym i zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym.

N

Zadbasz o swoją energię. Zmęczony lider jest mniej uważny, mniej efektywny, mniej otwarty na swoich pracowników.

Pracownicy, których liderzy są empatyczni lepiej radzą sobie ze stresem, presją i wypaleniem, co przekłada się na zmniejszenie absencji, większe zaangażowanie i lepsze wyniki firmy- źródło Harward Business Review, “Empatia”

Jak to wygląda w praktyce?

  • 8-10 spotkań mentoringowo-coachingowych na żywo lub online, co 2 tygodnie.
  • Praca w oparciu o autorski model C.H.A.L.L.E.N.G.E
  • Wsparcie mentorskie w zakresie bycia asertywnym i budowania własnych granic, dużo ćwiczeń praktycznych w trakcie trwania procesu i 3 miesiące po jego zakończeniu. Omówienie Twoich przypadków, pytań, doświadczeń i wątpliwości wraz z konstruktywną informacją zwrotną.
  • Indywidualny trening empatii – praktyczne ćwiczenia wspierające współpracę i zrozumienie zespołu

Oferta jest przygotowywana każdorazowo dla klienta zgodnie z jego potrzebami. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz na adres kontakt@joannatomala.pl lub zadzwoń na numer +48 502 447 955